www.ctpez.czAkce › Ekologické zemědělství jako cesta k udržitelnosti - druhý ročník symposia Živé zemědělství 4. – 5. 3. 2022 v Praze

Ekologické zemědělství jako cesta k udržitelnosti - druhý ročník symposia Živé zemědělství 4. – 5. 3. 2022 v Praze

13.1.22  |    

foto
Přední čeští i zahraniční odborníci na ekologické a sociální zemědělství se sejdou v rámci již druhého ročníku symposia Živé zemědělství. Tentokrát se zaměří zejména na témata výživy a správné péče o půdu i rostliny, která představují jeden z klíčových kroků k udržitelné produkci potravin.

Součástí symposia bude také blok věnovaný aktuálním zkušenostem, výzvám a budoucnosti sociálních farem. Programem se bude prolínat téma vzdělávání na farmách a proběhne také slavnostní zahájení v pořadí již druhého ročníku Farmářské školy. Mezi řečníky nebudou chybět Urs Niggli, emeritní ředitel švýcarského výzkumného ústavu pro ekologické zemědělství FiBL, Jiří Urban, jeden ze zakladatelů ekologického zemědělství v České republice, Martin Hutař, biozemědělec a potravinář z firmy PRO-BIO a řada dalších. Těšit se můžete na inspirativní přednášky, praktické workshopy, debaty a prostor pro networking. Symposium se uskuteční 4. a 5. března 2022 v Národním zemědělském muzeu v Praze.

Tisková zpráva: Symposium živé zemědělství

Souvisí s členy:  CZECH ORGANICS, Bioinstitut, PRO-BIO Obchodní společnost , PRO-BIO Svaz ekologických zemědělců

© 2012 - ČTPEZ - Česká technologická platforma pro ekologické zemědělství

Sídlem ČTPEZ je sídlo koordinátora: Bioinstitut o.p.s., Ondřejova 13, 779 00 Olomouc, e-mail: info@ctpez.cz
Webdesign & publikační systém Toolkit - Econnect