www.ctpez.czAkce › Save the dates: Mezinárodní vědecká konference ICOAS 2015 a Organic Policy Summit

Save the dates: Mezinárodní vědecká konference ICOAS 2015 a Organic Policy Summit

6.1.15  |    

foto
Pod sloganem "Bringing Innovation to Organic Farming" se v Bratislavě 14.-17.října 2015 koná pátý ročník mezinárodní vědecké konference o ekologickém zemědělství (International Conference on Organic Agriculture Sciences - ICOAS) a Organic Policy Summit 2015, diskuzní platforma pro politiky a aktéry ekologického sektoru. Zájemci o prezentaci mohou už dnes posílat své příspěvky s žádostí o zařazení.

ICOAS 

Mezinárodní vědecká konference ICOAS, která se zaměřuje na prezentaci špičkového výzkumu v ekologickém zemědělství v regionu střední a východní Evropy, bude letos věnována zejména tématům invací v ekologické rostlinné a živočišné produkci, hodnocení udržitelnosti, výživě, kvalitě a bezpečnosti potravin a sociálně-ekonomickým výzvám, které představuje aktualní stav evropského zemědělství pro ekologické hospodaření. Vedle představení aktuálních výsledků výzkumu je konference příležitostí pro setkání vědců, pedagogů, studentů, zástupců nevládních organizací a státní správy a neformální formou nabízí možnost diskuze nad aktuálními problémy ekologického zemědělství napříč zájmovými skupinami.

Prezentace na konferenci:
V případě zájmu o prezentaci vašich výsledků výzkumu, zasílejte své příspěvky se žádostí o zařazení do programu do 31.3. 2015. (Možnost účasti ve formě přednášky či prezentace posteru.)
Více informací o možnostech prezentace na konferenci najdete zde.

Registrační poplatek:
Účastník € 280, student € 160, doprovodná osoba € 70
Uhrazení registračního poplatku nejpozději do 31. května 2015
Více informací o  registraci najdete zde:

Organic Policy Summit

Pod záštitou Národní rady Slovenské republiky se 14.10. 2015 v předvečer konference ICOAS koná Organic Policy Summit, otevřená diskuzní platforma určená evropským politikům, vědcům, zástupcům nevládních organizací a dalším aktérům ekologického sektoru. Cílem summitu je vzájemné propojení zainteresovaných stran a definice budoucích potřeb výzkumu, spotřebiteslkých očekávání a rozvoje ekologického sektoru.

Program akce:

středa 14.10.
Organic Policy Summit (Bratislava)
Zahajovací recepce
čtvrtek - pátek 15.-16.10.
ICOAS konference (Bratislava)
Gala večeře
sobota 17.10.
exkurze

Štítky:  výzkum, konference

© 2012 - ČTPEZ - Česká technologická platforma pro ekologické zemědělství

Sídlem ČTPEZ je sídlo koordinátora: Bioinstitut o.p.s., Ondřejova 13, 779 00 Olomouc, e-mail: info@ctpez.cz
Webdesign & publikační systém Toolkit - Econnect