www.ctpez.czAkce › Pozvánka na mezinárodní seminář Sociální zemědělství v evropských zemích

Pozvánka na mezinárodní seminář Sociální zemědělství v evropských zemích

29.8.18  |    

foto
V termínu 10. - 11. září 2018 proběhne mezinárodní seminář Sociální zemědělství v evropských zemích. Seminář je realizován Ministerstvem zemědělství ve spolupráci s Asociací sociálního zemědělství z. s. a Zemědělskou fakultou Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích.
V rámci prvního dne semináře, který proběhne na MZe v Praze, bude zahraničními i tuzemskými přednášejícími představeno sociální zemědělství v evropských zemích, během druhého dne (na ZF JU v Českých Budějovicích) budou realizovány workshopy na téma Start sociální farmy v praxi a Dopady sociálního zemědělství na jednotlivé cílové skupiny. Součástí druhého dne bude i diskuse se zahraničními hosty na témata zahrnující efektivní provozování sociálního zemědělství, komunikace v sociálním zemědělství, napojení sociálního zemědělství na PRV a další.

Je možné zúčastnit se obou, nebo jen jednoho dne semináře, účast je zdarma. Prosíme zájemce o potvrzení účasti na mailové adrese info@socialni-zemedělstvi.cz, v případě dotazů nás můžete kontaktovat na téže adrese či na tel. čísle + 420 777 793 723.
Štítky:  konference
Souvisí s členy:  JU

© 2012 - ČTPEZ - Česká technologická platforma pro ekologické zemědělství

Sídlem ČTPEZ je sídlo koordinátora: Bioinstitut o.p.s., Ondřejova 13, 779 00 Olomouc, e-mail: info@ctpez.cz
Webdesign & publikační systém Toolkit - Econnect