www.ctpez.czAkce › Program konference ekologického zemědělství ICOAS 2018 zveřejněn

Program konference ekologického zemědělství ICOAS 2018 zveřejněn

24.9.18  |    

foto
Listopad se blíží a s ním i 6. mezinárodní konference ICOAS 2018, která se koná 7. - 9. listopadu 2018 v rakouském Eisenstadtu. Na programu ICOAS 2018 je dvoudenní vědecká konference, politické diskuze o ekologickém zemědělství a v jeho závěru i tradiční exkurze.

Tématem dvoudenní vědecké konference bude mimo jiné nejnovější vývoj a výzkum v oblasti ekologické produkce a vývoj místních trhů. Předběžný program vědecké konference, který byl právě zveřejněn, najdete ZDE.

Po skončení vědecké konference pokračuje ICOAS 2018 summitem o ekologické zemědělské politice, který zahájí rakouská spolková ministryně pro udržitelnost a cestovní ruch Elisabeth Köstinger. Centrum Esterházy se tak na jeden den stane centrem politických diskusí o ekologickém zemědělství mezi zástupci sektoru a tvůrci politik. Jeho cílem je spojit klíčová data a informace z výzkumu, politiky, zemědělských sdružení, obchodních a jiných zájmových skupin a definovat roli ekologického zemědělství a produkce biopotravin v rámci evropské zemědělské politiky.

Štítky:  konference

© 2012 - ČTPEZ - Česká technologická platforma pro ekologické zemědělství

Sídlem ČTPEZ je sídlo koordinátora: Bioinstitut o.p.s., Ondřejova 13, 779 00 Olomouc, e-mail: info@ctpez.cz
Webdesign & publikační systém Toolkit - Econnect