www.ctpez.czAkce › Volné vstupenky na Biofach 2020

Volné vstupenky na Biofach 2020

11.1.20  |    

foto

Ve dnech 12. až 15. února se v Norimberku opět otevřou brány mezinárodních veletrhů BIOFACH (přední světový veletrh biopotravin) a VIVANESS (mezinárodní veletrh přírodní a bio kosmetiky). Představí se přes 3500 vystavovatelů z celého světa a díky rozšíření o dvě haly nabídne tento ročník ještě více bio novinek. Z České republiky je registrováno 30 zástupců, seznam včetně umístění zde.

Velkému zájmu se těší také doprovodný odborný kongres Biofach, který se stal největší mezinárodní konferencí bio sektoru s více než 9000 účastníky. Čtyřdenní maraton přednášek, seminářů a kulatých stolů nabízí návštěvníkům nevšední vhled do aktuálních trendů, souvislostí a probíhajících aktivit v ekozemědělském sektoru po celém světě. Letošní téma kongresu „Bio funguje!“ cílí na pozitivní dopady ekologického zemědělství.

Nenechte si tuto výroční událost bio branže uniknout a využijte možnosti vypravit se na veletrh anebo kongres s PRO-BIO LIGOU. Na základě naší dobré spolupráce s pořadatelem veletrhu BIOFACH máme možnost nabídnout vám vstup zdarma. Stačí se registrovat zde.

Máte také možnost využít společné dopravy autobusem v rámci jednodenního zájezdu, který pořádá PRO-BIO LIGA ve spolupráci se společností PROveletrhy s.r.o. ve čtvrtek dne 13. 2. 2020. Registrace na zájezd zde.

Více na: www.lovime.bio

Více informací o programu na veletrhu: www.biofach.de/en/events

Štítky:  IFOAM
Souvisí s členy:  PRO-BIO Liga

© 2012 - ČTPEZ - Česká technologická platforma pro ekologické zemědělství

Sídlem ČTPEZ je sídlo koordinátora: Bioinstitut o.p.s., Ondřejova 13, 779 00 Olomouc, e-mail: info@ctpez.cz
Webdesign & publikační systém Toolkit - Econnect