www.ctpez.czAkce › Volné vstupenky na BIOFACH 2021 eSPECIAL

Volné vstupenky na BIOFACH 2021 eSPECIAL

7.2.21  |    

foto
Ve dnech 17. až 19. února 2021 proběhne tradiční norimberský BIOFACH (přední světový veletrh biopotravin) a VIVANESS (mezinárodní veletrh přírodní a bio kosmetiky), letos z důvodu epidemiologické situace na digitální platformě eSPECIAL.

Stejně jako v předchozích letech se i na digitálním Biofachu budou prezentovat nejnovější trendy v biosektoru. Platforma umožní také virtuální setkávání vystavovatelů s návštěvníky a navazování kontaktů prostřednictvím videorozhovoru nebo chatu. Zájem o digitální účast předčil očekávání. Přihlášeno je přes 1 200 vystavovatelů z téměř 80 zemí. Z České republiky je registrováno 17 firem.

Program doprovodné třídenní konference, která každoročně přiláká na 9000 účastníků s cílem sdílet informace a diskutovat důležitá témata v oblasti udržitelného rozvoje a ekologického zemědělství, je již také online.

Nenechte si ujít možnost nakouknout pod pokličku největší události bio sektoru z pohodlí domova. PRO-BIO LIGA má pro vás navíc volné vstupenky za zvýhodněných podmínek.
Stačí se registrovat ZDE.

Více informací na Lovíme.bio.

Souvisí s členy:  PRO-BIO Liga

© 2012 - ČTPEZ - Česká technologická platforma pro ekologické zemědělství

Sídlem ČTPEZ je sídlo koordinátora: Bioinstitut o.p.s., Ondřejova 13, 779 00 Olomouc, e-mail: info@ctpez.cz
Webdesign & publikační systém Toolkit - Econnect