www.ctpez.czO ČTPEZ › Výroční zprávy

Výroční zprávy

Od roku 2014 nahrazují výroční zprávy průběžně vydávané Zpravodaje ČTPEZ, ve kterých naleznete kompletní informace o činnostech ČTPEZ.

foto

Zpráva o činnosti ČTPEZ v roce 2013

7.7.14  |     Česká technologická platforma pro ekologické zemědělství s rokem 2013 uzavírá čtvrtý rok své činnosti, jejím hlavním cílem je propojit základnu (prvovýroba a zpracovatelé) s poradenstvím, výzkumem a vzděláváním. Součástí této vertikální struktury jsou i spotřebitelé a spolupráce se státní správou. Mezi hlavní úspěchy v tomto roce patřilo odstartování projektu BIONET, uspořádání několika polních dnů a nebo ustanovení odborné skupiny pro PR.

foto

Zpráva o činnosti ČTPEZ v roce 2012

21.2.13  |     Česká technologická platforma pro ekologické zemědělství s rokem 2012 uzavřela třetí rok své činnosti. Jejím hlavním cílem je propojit základnu (prvovýroba a zpracovatelé) s poradenstvím, výzkumem a vzděláváním. Součástí této vertikální struktury jsou i spotřebitelé a spolupráce se státní správou. V roce 2012 měla ČTPEZ celkem 19 členů (6 členů z řad prvovýrobců, obchodníků a zpracovatelů, 12 členů z řad výzkumných, vzdělávacích a poradenských institucí a 1 člena zastupujícího spotřebitelskou veřejnost).

foto

Zpráva o činnosti ČTPEZ za rok 2011

1.1.12  |     ČTPEZ - druhý rok od svého založení. Hlavním cílem technologické platformy (TP) je propojit základnu (prvovýroba a zpracovatelé) s poradenstvím, výzkumem a vzděláváním,
koordinovat výzkum EZ v ČR a přenášet poznatky výzkumu do praxe. Součástí této vertikální struktury jsou i spotřebitelé a komunikace se státní správou. Klíčové jsou i
odborné informace pro média. Hlavním cílem je naplňovat zadání, která platformě dává nový Akční plán rozvoje EZ v ČR.

foto

Zpráva o činnosti ČTPEZ za rok 2010

1.2.11  |     Česká technologická platforma pro ekologické zemědělství zahájila první rok své činnosti konsolidací členské základny a stanovením priorit. Hlavním cílem technologické platformy (TP) je propojit základnu (prvovýroba a zpracovatelé) s poradenstvím, výzkumem a vzděláváním.

© 2012 - ČTPEZ - Česká technologická platforma pro ekologické zemědělství

Sídlem ČTPEZ je sídlo koordinátora: Bioinstitut o.p.s., Ondřejova 13, 779 00 Olomouc, e-mail: info@ctpez.cz
Webdesign & publikační systém Toolkit - Econnect