Evropský kongres ekologického zemědělství 2022

Zveme vás, abyste se připojili k letošnímu kongresu a diskutovali o klíčových politických tématech, zapojili se do diskuse o ekologickém zemědělství s předními tvůrci politik, rozšířili svou profesní síť o podobně smýšlející osoby, zjistili, jak se odvětví vyvíjí, a získali představu o tom, jak bude vypadat budoucí oblast ekologického zemědělství.

European Organic Congress 2022, který pořádá IFOAM Organics Europe společně s INTERBIO Nouvelle Aquitaine se koná 16. a 17. června v Bordeaux ve Francii. Letošní ročník se točí kolem tématu „Ekologičtější budoucnost: Na cestě k dosažení Zelené dohody EU“.

16. ročník přináší dva dny diskuzí a výměny názorů pod vedením mezinárodních a francouzských odborníků a zástupců ekologického zemědělství na témata související s novinkami v oblasti biopotravin a ekologického zemědělství v Evropě:

Témata 1. den:

Témata 2. den:

Vstupenky na kongres stojí od 120 EUR pro studenty po 350 EUR pro běžného účastníka, nečlena IFOAM. Lze získat 20% slevu při včasné registraci do 1. května. Plánována je také dobrovolná exkurze na 18. června za poplatek 40 EUR. Registrace ZDE.

KDY: 16. a 17. června 2022

KDE: muzeum La Cité du Vin, Bordeaux, Francie

Více informací na webu kongresu