Pozvání na Biofach 2023

Největší světový veletrh biopotravin Biofach začíná již za dva měsíce v německém Norimberku. Zájemci z ČR na něj mohou vyrazit v rámci jednodenního zájezdu pořádaného organizací Pro-bio Liga.

V Norimberku můžete od 14. do 17. února 2023 navštívit hned dva veletrhy na jednom místě – s veletrhem biopotravin Biofach je spojen také veletrh Vivaness, věnovaný novinkám a trendům v oblasti biokosmetiky. Ani letos nebude chybět paralelně probíhající odborný kongres, jehož letošní téma zní „Bio, potravinová suverenita a skutečné ceny.“

Přípravy na veletrh jsou v plném proudu – těšit se můžete na intenzivní dialog mezinárodní bio komunity, netwoking, nejnovější informace, bohaté zážitky a spoustu ochutnávek.

Česká republika je zastoupena velkou národní expozicí pod záštitou Ministerstva zemědělství. Seznam českých vystavovatelů najdete zde.

Společným autobusem se na Biofach můžete vypravit ve čtvrtek 16. února z Prahy. Vyráží se v 6:00 hodin ráno, návrat je naplánován okolo 22:00 hodiny večer. Dle zájmu bude opět možnost přistoupit na trase v Plzni.

Díky spolupráci s pořadatelem Biofachu a společností PROveletrhy s.r.o. mají účastníci zájezdu vstupenky i dopravu za zvýhodněnou cenu.

Cena zájezdu včetně vstupenky je 1200 Kč na osobu.

Zájemci o zájezd, případně zvýhodněné vstupenky, se mohou registrovat zde.

Těšíme se na viděnou v Norimberku!

KDY: 14. – 17. únor 2023 / ve čtvrtek 16. února jednodenní zájezd z Prahy

KDE: Výstaviště Norimberk Německo

Více informací na webu Biofachu