Pozvánka na pražský Biojarmark 2022

Přijďte si pochutnat, nakoupit kvalitními bioprodukty, osvěžit se novými informacemi, zatančit a poznat nové přátele. Přijďte na pražský Biojarmark – jediný farmářský trh zaměřený výhradně na biopotraviny!

Biojarmark každoročně nabízí to nejlepší a nejčerstvější z produkce certifikovaných ekofarmářů a výrobců biopotravin z celé republiky. Nabízí širokou škálu bioproduktů od zeleniny a ovoce, masa, mléka a mléčných výrobků, přes výbornou kávu, čaje, pivo, víno, bylinné sirupy, zdravé mlsání… a mnohem více. Nechybí zde pravé bio občerstvení, ať pro milovníky masa, tak pro vegetariány a vegany, celiaky nebo příznivce syrové stravy.

Biojarmark není jenom prodejní akcí, ale také vzdělávací a osvětovou událostí, která dětem i dospělým přibližuje svět ekologického zemědělství přímo ve městě. K poslechu (i tanci) hraje živá hudba, můžete si zasoutěžit o zajímavé knihy, prohlédnout si výstavu fotografií ze života zemědělců a přímo s nimi pohovořit u jejich stánků.

Biojarmark je zkrátka spojením kvalitního jídla, vzdělávání, zábavy a místem k setkávání a proto rozhodně stojí za to dorazit!

KDY: v sobotu 8. října od 9 do 17 hodin

KDE: na dvoře Národního zemědělského muzea v Praze na Letné

Více informací na webu biojarmark.info

 Biojarmark pořádá PRO-BIO LIGA ve spolupráci s Národním zemědělským muzeem, za finanční podpory hlavního města Prahy, Ministerstva zemědělství a kontrolní organizace ABCERT AG.