Propojení mladé generace a ekologického zemědělství

Jste mladý výzkumník, zemědělec, aktivista, student, podnikatel a zajímáte se o ekologické zemědělství? Pak je tato akce určena právě Vám!

Připojte se k setkání Organics Europe Youth Event OEYE, které se koná od 31. srpna do 1. září 2022 ve švýcarském Výzkumném ústavu ekologického zemědělství ve Fricku.

Cílem této akce pro mladé je vytvořit platformu pro navázání kontaktů s podobně zainteresovanými (mladými) aktéry, umožnit diskuzi a dozvědět se více o potenciálu ekologické produkce a své roli v udržitelném potravinovém systému.

Pod letošním mottem: Ekologické zemědělství a Ty – společně pro udržitelné potravinové systémy se na akci uskuteční celá řada zasedání, včetně panelových diskusí, přednášek a workshopů, které mají inspirovat mladé aktéry v ekologickém sektoru. Zasedání se budou do hloubky zabývat tím, jak transformovat náš potravinový systém mimo jiné z pohledu socioekonomických změn, změny klimatu a politiky EU.

Setkání otevře prostor pro prezentaci mnoha inspirativních příkladů, které již přispívají k ekologické a udržitelné budoucnosti. Dobrovolná exkurze, která se uskuteční 2. září, poskytne jedinečný praktický pohled na inovativní systémy ekologické produkce.

Na setkání s Vámi se těší IFOAM Organics Europe, FiBL a Bio Suisse, partneři prvního ročníku této zcela nové akce.

KDY: 31. srpna – 1. září 2022

KDE: Výzkumný ústav ekologického zemědělství (FiBL) Frick, Švýcarsko

Více informací na webu FiBL anebo IFOAM OE

Máte-li zájem se zúčastnit nebo vyslat na setkání Vaše doktorandy anebo kolegy z Vaší organizace v rámci řešených výzkumných projektů, neváhejte kontaktovat organizátory: